Posjeta Memorijalnom centru – Srebrenica
25.novembra 2022. godine organizovana je kolektivna posjeta zaposlenika Memorijalnom centru Srebrenica. Učenjem Fatihe, polaganjem cvijeća na Spomenik žrtavama genocida, obilaskom muzejskih postavki unutar Centra, zaposlenici su svjedočili stahotama i stradanjima nevinih Bošnjaka Podrinja.
“DA SE NIKAD NE ZABORAVI I DA SE NIKAD NIKOM NE PONOVI”!




OBAVIJEST o terminu pismenog i usmenog dijela ispita po raspisanom KONKURSU za popunu upražnjenog radnog mjesta u OŠ”Vitez” Vitez
JAVNI KONKURS za popunu upražnjenih radnih mjesta u OŠ”Vitez” Vitez
Javni poziv za prikupljanje ponuda za izvođenje vanučioničke nastave za učenike od II do IX razreda
Javni poziv za nabavku usluga avioprevoza Sarajevo-Istanbul-Sarajevo